2010 Kamil spotyka głuchą dziewczynką. To spotkanie staje się początkiem Musiconu i całej naszej historii.

.

.

2011 Po roku pracy, Kamil kończy projekt Musiconu i broni pracę dyplomową. Powoli zaczyna rozumieć, że ten projekt ma szansę zrewolucjonizować wczesną edukację na całym świecie.

.

.

2012 Rok pełen nagród. Musicon uznany zostaje za przełomowe urządzenie edukacyjne i jest wielokrotnie nagradzany. Zdobywamy: Red Dot Award, Core 77, Polish Children Design Award, jesteśmy nominowani do nagrody Index: Design to Improve Life.

.

.

2014 Rodzice Kamila i Idy mocno wierzą w Musicon -  sprzedają dom i inwestują w dalszy rozwój przedsięwzięcia. Spotykamy Pilcha - producenta jakościowych zabawek, który rozumie naszą wizję i chce pomóc nam z produkcją. Dostajemy ogromne zaplecze technologiczne i know how produkcyjne.

.

.

2015 Mocno przyspieszamy. Zakładamy firmę, zatrudniamy inżynierów. Projektujemy Musicon na nowo, tak by można było go produkować w większej skali. Nasza wizja z każdym dniem staje się rzeczywistością

.

.

2016 Po 18 miesiącach prototypowania, setkach niedospanych nocy, hektolitrach kawy i milionem udanych i nieudanych prób, jesteśmy gotowi zmierzyć się z największym wyzwaniem - dziećmi w akcji. Ponad 3 i pół tysiąca dzieci testuje intensywnie musicon przez 9 miesięcy. Patrząc na nie, widzimy, że z tego musi urodzić się coś dobrego.

.

.

2017 Polska to za mało, ruszamy na podbój świata. Z wielkim sukcesem zbieramy fundusze na Kickstarterze. Mamy zamówienia z 4 kontynentów. Musicon staje się coraz sławniejszy - na naszą półkę trafiają kolejne nagrody i nominacje: IF Design, Index, Reimagine Education. Kamil trafia do Hall of Fame i to dwa razy: do Forbes before 30 i na 8 miejsce 50 Kreatywnych w  Biznesie. Musicon wraz z Duckie Duck rusza w Polskę - odwiedzamy Poznań, Kraków, Wrocław i Warszawę. I chyba najważniejsze - wraz z Akademią Muzyczną w Łodzi tworzymy Metodologię Musicon -  gotowe lekcje dla nauczycieli wykorzystujących Musicon na swoich lekcjach.

.

.

2018 Pierwsza produkcyjna trafia do odbiorców na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach - kiedy ostatnie Musicony wyjeżdżają z naszej fabryki, zabieramy się za produkcję kolejnej partii. Musicon trafia do muzeów - do ekspozycji stałej w Muzeum Narodowym w Warszawie i we Wrocławiu, oraz na wystawie Z drugiej strony rzeczy w Muzeum Narodowym w Krakowie. Kolejne wyróżnienia i nagrody: jesteśmy finalistą GESS Education w Dubaju, dostajemy nagrodę specjalną Zamku Cieszyn Ślaska Rzecz, która cieszy nas szczególnie - w końcu stąd właśnie pochodzą twórcy. W naszym zespole pracuje XX osób.

.

.

2025 Musicon trafia do każdej szkoły i do każdego przedszkola na świecie. Pomagamy wszystkim dzieciom od samego początku edukacji rozwijać kreatywność, wyobraźnię dzięki Musiconowi. Ten cel staje się naszą misją i każdego dnia staramy się jak najbardziej do niego zbliżyć.